ODEON STARCITY

Διεύθυνση
Λεωφόρος Συγγρού 111 και Λεοντίου
Τηλέφωνο
210 6786000
801 1160000

Εισ.: € 7,50, 3D προβολές € 10. Μέλη του club Cineφίλοι, παιδικό & φοιτ. € 6,50, προβολές 3D € 9,00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΑΙΝΙΩΝ

PLAYING FOR KEEPS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.40 αιθουσα 8

Los amantes pasajeros - I'm So Excited

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 21.10 αιθουσα 3

Olympus Has Fallen

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.50 αιθουσα 4

Admission

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.20 αιθουσα 8

The Place Beyond the Pines

Μ.ΠΕΜ έως ΤΕΤ (εκτός Μ.ΠΑΡ, Μ.ΣΑΒ): 19.50 | ΚΥΡ έως ΤΕΤ: και 22.50 αιθουσα 8

Great Expectations

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.00 αιθουσα 8

The Croods

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30 αιθουσα 3, μεταγλ

Iron Man 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.10, 21.50 αιθουσα 3

Trance

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.40  αιθουσα 4

Stand Up Guys

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.00, 22.10 αιθουσα 2

Two Mothers

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.20, 22.40 αιθουσα 4

Epic

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10 αιθουσα 9, μεταγλ

After Earth

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.50 αιθουσα 4

Snitch

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.10, 22.30 αιθουσα 9

The Internship

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.00 αιθουσα 4

The Iceman

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15, 22:30 αιθουσα 7

Red 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00 αιθουσα 9

You're Next

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.30 αιθουσα 5

Rush

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.40 αιθουσα 2

Closed Circuit

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23.30 αιθουσα 4

Escape Plan

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 19.30 αιθουσα 8

How I Live Now

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.20 αιθουσα 4

The Counselor

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 22.30 αιθουσα 9

The Fifth Estate

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.10 αιθουσα 8

Need for Speed

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.10 αιθουσα 4

Divergent

ΠΑΡ έως ΤΕΤ: 21.30 αιθουσα 4

Muppets Most Wanted

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.40 αιθουσα 6

A Long Way Down

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.10 αιθουσα 7

Zulu

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.15 αιθουσα 8

Rio 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.20 αιθουσα 9, μεταγλ

Transcendence

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.50 | ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 19.10 αιθουσα 2

Transcendence

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.40 αιθουσα 2

Brick Mansions

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.30 αιθουσα 5

Third Person

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.40 αιθουσα 2

The Guest

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.50 αιθουσα 7

The Giver

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.00 αιθουσα 8

The Hundred-Foot Journey

ΠΕΜ έως ΣΑΒ: 18.40 αιθουσα 9

Good People

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23.20 αιθουσα 7

St. Vincent

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 20.20 αιθουσα 9

Kill The Messenger

ΠΕΜ έως ΣΑΒ: 21.40 αιθουσα 8

Northmen - A Viking Saga

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.40, 23.10 αιθουσα 5

The Best of Me

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.20 αιθουσα 4

Serena

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 22.00 αιθουσα 4

Big Eyes

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 19.50 αιθουσα 2

Big Bad Wolves

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.50 αιθουσα 8

Begin Again

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.20 αιθουσα 4

A Most Violent Year

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23.10 αιθουσα 7

Amore Mio

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 αιθουσα 5

Child 44

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40 αιθουσα 8

Cymbeline

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23.10 αιθουσα 8

Demonic

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.50 αιθουσα 8

Vice

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 αιθουσα 3

Tu Veux ... Ou Tu Veux Pas?

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20 αιθουσα 4

Poltergeist

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.50, 22.50 αιθουσα 9

Playing it Cool

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50 αιθουσα 9

Slow West

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00 αιθουσα 2

Amy

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40 αιθουσα 2

Love & Mercy

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30 αιθουσα 4

Every Thing Will Be Fine

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00 αιθουσα 2

Absolutely Anything

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.50 αιθουσα 4

We Are Your Friends

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 αιθουσα 8

The Transporter Refueled

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00, 23.10 αιθουσα 4

Everest

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 αιθουσα 4

Pawn Sacrifice

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30 αιθουσα 8

The Walk

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.20 αιθουσα 7

The Green Inferno

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.20 αιθουσα 7

Macbeth

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20 αιθουσα 8

Black Mass

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.20 αιθουσα 8

Hotel Transylvania 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΕΤ: 17.20 αιθουσα 8, μεταγλ

Burnt

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00 αιθουσα 9

The Peanuts Movie

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.40 αιθουσα 10, μεταγλ

Miss You Already

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20 αιθουσα 9

Love the Coopers

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30 αιθουσα 10

Tale of Tales

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.50 αιθουσα 8

Mune, le gardien de la lune

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.40 αιθουσα 8, μεταγλ

By The Sea

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.10 αιθουσα 2

The Program

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10 αιθουσα 7

Η κόρη του Ρέμπραντ

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.10 αιθουσα 7

Point Break

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40 αιθουσα 8

Brooklyn

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 αιθουσα 9

Belle et Sebastien 2, l'aventure continue

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10 αιθουσα 5

The Hateful Eight

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.40 αιθουσα 8

Steve Jobs

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00 αιθουσα 9

Jane Got a Gun

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10 αιθουσα 2

Les Cowboys

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 αιθουσα 2

Anomalisa

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40 αιθουσα 8

Το Ξύπνημα της Άνοιξης

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 αιθουσα 3

The Divergent Series: Allegiant

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30 αιθουσα 5

L'hermine

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.20 αιθουσα 8

Ein Atem

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20 αιθουσα 9

Pride and Prejudice and Zombies

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10 αιθουσα 4

Chocolat

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20 αιθουσα 8

Heidi

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ: 16.30 αιθουσα 4

High Strung

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 αιθουσα 4

Risen

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40 αιθουσα 2

The Man Who Knew Infinity

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10 (πλην Τρίτης), 22.30 αιθουσα 4

Now You See Me 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤET: 21.50 αιθουσα 8

All Gone South

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50 αιθουσα 8

The BFG

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.50 αιθουσα 9

Nine Lives

ΠΑΡ: 18.50 αιθουσα 6

Charming

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 αιθουσα 3, μεταγλ

The House with a Clock in its Walls

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10 αιθουσα 10

Blinky Bill The Movie

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00 αιθουσα 6, μεταγλ

Colette

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.50 αιθουσα 5

Hunter Killer

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.40 αιθουσα 9

Here Comes the Grump

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 αιθουσα 4, μεταγλ

The Nutcracker and the Four Realms

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 αιθουσα 2, μεταγλ
ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00 αιθουσα 9, μεταγλ

Peterloo

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 αιθουσα 3

Bohemian Rhapsody

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.30 αιθουσα 4

The Girl in the Spider’s Web

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20 αιθουσα 2

Overlord

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 00.10 αιθουσα 9

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.50 αιθουσα 2
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.50, 20.40 ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 23.30 αιθουσα 6
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 αιθουσα 7

Mary Shelley

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.30, 23.00 αιθουσα 8

Αιγαίο SOS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.10 ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 00.20 αιθουσα 2
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00, 23.10 αιθουσα 3
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 21.30 ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: και 23.40 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.10 αιθουσα 5
ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20, 20.30, 22.40 αιθουσα 10