VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO

Διεύθυνση
Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 και Μωραϊτίνη 3
Τηλέφωνο
210-8108080
801 1009191
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΑΙΝΙΩΝ

Broken City

ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:00, 19:30 | ΠΑΡ έως ΚΥΡ: 19:30 αιθουσα 1

Dead Man Down

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:00, 23:30 αιθουσα 6

The Place Beyond the Pines

ΠΕΜ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 21:00, 23:50 αιθουσα 2

Iron Man 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:50 | ΚΥΡ: 15:10, 17:50 αιθουσα 3

Stand Up Guys

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:30 αιθουσα 3

World War Z

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00, 00:30 αιθουσα 2

Red 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:00, 23:20 αιθουσα 3

This Is The End

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 20:00, 22:10, 00:20 | ΤΕΤ: 23:40 αιθουσα 6

Block 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:00, 19:00, 21:00, 23:00 αιθουσα 6

Diana

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30, 22:00, 00:30 αιθουσα 5

The Pirate Fairy

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 17:30 αιθουσα 5, μεταγλ

2 Days In New York

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10 αιθουσα 3

The Fault in Our Stars

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 5

The Two faces of January

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:40, 23:40 αιθουσα 3

The Railway Man

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00 αιθουσα 6

22 Jump Street

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:15 αιθουσα 5

Cuban Fury

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00 αιθουσα 5

A Most Wanted Man

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:50 αιθουσα 3

Into the Storm

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:50, 23:50 αιθουσα 5

Ouija

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10, 22:30, 00:30 αιθουσα 3

Serena

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 21:50 | ΤΕΤ: 18:15 αιθουσα 3

John Wick

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30 αιθουσα 3

A Most Violent Year

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 00:20 αιθουσα 5

The November Man

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:30 αιθουσα 2

The Babadook

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 00:20 αιθουσα 4

Cymbeline

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 3

Tomorrowland: A World Beyond

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00 αιθουσα 4

San Andreas

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:40 αιθουσα 3

The Cobbler

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:20 αιθουσα 4

Survivor

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:00, 22:10 αιθουσα 5

Entourage

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:40 αιθουσα 3

Ted 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:00, 22:20 αιθουσα 5

Trainwreck

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:50 αιθουσα 3

Every Thing Will Be Fine

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:20 αιθουσα 3

Minions

ΤΕΤ: 15:40 αιθουσα 5, μεταγλ

The Walk

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30 αιθουσα 5

Black Mass

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00 αιθουσα 3

A Hologram for the King

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00 αιθουσα 5

The Purge: Election Year

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:45 αιθουσα 5

Charming

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:00 αιθουσα 5, μεταγλ
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00 αιθουσα 6, μεταγλ

Smallfoot

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:15 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:10, 18:15 αιθουσα 4, μεταγλ
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:00 αιθουσα 5, μεταγλ

Blinky Bill The Movie

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:00 αιθουσα 1, μεταγλ

Here Comes the Grump

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:45 αιθουσα 1, μεταγλ
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:15 αιθουσα 3, μεταγλ
ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:00 αιθουσα 5, μεταγλ

The Nutcracker and the Four Realms

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:30 αιθουσα 2, μεταγλ
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:10 αιθουσα 6, μεταγλ
ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:30 αιθουσα 7, μεταγλ

Bohemian Rhapsody

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10, 23:00 αιθουσα 3
ΠΕΜ: 22:30 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:40, 21:30 ΚΥΡ: 21:30 αιθουσα 4
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10 αιθουσα 9

The Girl in the Spider’s Web

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:40, 23:10 αιθουσα 2
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 9

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:15, 20:00, 22:50 αιθουσα 1
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:10, 21:00, 23:50 ΚΥΡ: 21:00, 23:50 αιθουσα 5
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 19:00, 22:00 ΚΥΡ: 18:45, 21:45 αιθουσα 7
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:15, 22:00 αιθουσα 8

Αιγαίο SOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:15, 21:20, 23:30 αιθουσα 6